اخبار استان ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ - 3 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری امید زاگرس، فرماندار بویراحمد اسامی نهایی کاندیدا‌های حوزه بویراحمد، دنا و مارگون را اعلام کرد .

اسامی نهایی کاندیدا‌های انتخابات حوزه بویراحمد، دنا و مارگون

شهرام مهدوی مطلق گفت: از میان ۲۰ کاندیدای زیر یک نفر با رای اکثریت مردم حوزه بویراحمد، دنا و مارگون، نماینده مردم این حوزه انتخابیه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌شود.
وی اسامی این کاندیدا‌ها را بدین شرح اعلام کرد:
۱- علی آراوند
۲- سید روح الله ارجمند
۳- علی محمد اسلامی تل خسروی
۴- رضا امیدی پور
۵- رضا بازیار منصور خوانی
۶- محمد بهرامی سیف آباد
۷- شیرعلی خرامین
۸- داریوش رستخیز
۹- میثم روزستان
۱۰- مهدی روشنفکر
۱۱- رحیم سبحان زاده
۱۲- محمد ابراهیم مجاهد
۱۳- محبوبه محرابی
۱۴- علی محمدی نصرآباد
۱۵- مجید مسعود فر
۱۶- مهران معصومی
۱۷- نستهن مقدم
۱۸- شهناز ملکی
۱۹- نادر منتظریان
۲۰- سید مهدی موسوی پور

اسامی نهایی کاندیداهای انتخابات حوزه کهگیلویه ، بهمئی ، چرام  و لنده

فرماندار شهرستان کهگیلویه اسامی  نهایی کاندیداهای حوزه  انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی ، چرام  و لنده  را اعلام کرد.

سید حمزه محقق زاده گفت: از میان ۱۶ کاندیدای زیر یک نفر با رای اکثریت مردم حوزه انتخابیه کهگیلویه ، بهمئی ، چرام  و لنده  ، نماینده مردم این حوزه  در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می شود.

وی اسامی این کاندیداها  را بدین شرح اعلام کرد:

۱- البرز برنایی پور کد نامزد ۱۲۸

۲- سید علی محمد بزرگواری کد نامزد ۱۲۹

۳- شمس اله بهره برکد نامزد: ۱۳۱

۴- سید حمید بیژن نیاکد نامزد: ۱۳۴

۵- عطا اله جاوری کد نامزد: ۱۳۸

۶- سید فرج دانشی کد نامزد ۱۴۸

۷- رضا دهبانی پور کد نامزد ۱۵۲

۸- عبداله سپید نامه کد نامزد: ۱۵۹

۹- آیت اله سعادتیان کد نامزد: ۱۶۲

۱۰- سید هدایت اله شریعتی مهر کد نامزد: ۱۶۴

۱۱- علی عالیپور کد نامزد: ۱۶۹

۱۲- محمد علوی تبار کد نامزد ۱۷۱

۱۳- محمد علی محدثی کد نامزد: ۱۸۴

۱۴- حکمت اله مرادی کد نامزد: ۱۸۶

۱۵- علی مژدهی کد نامزد ۱۹۱

۱۶- سید محمد موحد کد نامزد ۱۹۳

اسامی نهایی کاندیدا‌های انتخابات حوزه گچساران و باشت

فرماندار گچساران اسامی نهایی کاندیدا‌های حوزه انتخابیه گچساران و باشت را اعلام کرد.

دیهیمی خوب گفت: از میان ۱۸ کاندیدای زیر یک نفر با رای اکثریت مردم حوزه انتخابیه گچساران و باشت، نماینده مردم این حوزه انتخابیه در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌شود.
وی اسامی این کاندیدا‌ها را بدین شرح اعلام کرد:

۱- علی محمد آقایی
۲- نجف آژیده
۳- ایرج افراز
۴- مختار اسدیان
۵- مجتبی احسان بخش
۶- مجتبی پناهی
۷ -غلامرضا تاجگردون
۸- ساسان دلاویز
۹- محمد ظریف رضایی
۱۰- اردلان زینل زاده
۱۱- ریحان محمدزاده ده بزرگی
۱۲- ذوالفقار حق پرست
۱۳- روح الله جهان بین
۱۴- سید قدرت الله کشاورز
۱۵ – سید جواد فدایی
۱۶- تیمور فلاحت زاده
۱۷- سید اکبر علیزاده
۱۸ -محمود محمودی مقدم

 

گفتنی است که انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، فردا جمعه ۱۱ اسفند در سراسر کشور برگزار می شود.

مطالب مرتبط
  • نظراتی که حاوی حرف های رکیک و افترا باشد به هیچ عنوان پذیرفته نمیشوند
  • حتما با کیبورد فارسی اقدام به ارسال دیدگاه کنید فینگلیش به هیچ هنوان پذیرفته نمیشوند
  • ادب و احترام را در برخورد با دیگران رعایت فرمایید.
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *