تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin
حوزه : اجتماعی, فرهنگی و هنری
شماره : 15842
تاریخ : 23 دی, 1399 :: 14:07
راهیابی اثر نقاشی هنرمند کهگیلویه وبویراحمدی به اولین دوسالانه نقاشی شاهنامه نگاری مشهد مدیر روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد از راه یابی اثر نقاشی عبدالرسول شریفی هنرمند هم استانی  به بخش نهایی اولین دو سالانه نقاشی شاهنامه نگاری مشهد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید زاگرس؛ مصطفی فرخیانی با بیان این خبر گفت:در این دو سالانه که به همت شهرداری شهر مشهد برگزار شد 307هنرمند از 47شهر کشور حضور داشتند و هیات داوران طی دو مرحله از این میان 30 اثر رابه عنوان آثار برتر انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه هم اکنون تابلو های نقاشی منتخب هیات داوران  به موزه بزرگ خراسان انتقال داده شده گفت: به زودی نمایشگاه یک ماهه دو سالانه نقاشی ملی شاهنامه فردوسی افتتاح خواهد شد و اثر نقاشی عبدالرسول شریفی هنرمند هم استانی با عنوان "گلرخ1 رودابه" از منتخبین  این آثار می باشد.
فرخیانی یادآور شد: قرار است شهردار مشهد تعداد 27 اثر را تا سقف 15 میلیون تومان از هنر مندان شرکت کننده در این دو سالانه خریداری نماید.
عبدالرسول شریفی متولد 1357 ساکن یاسوج ،دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه سوره در رشته نقاشی و مسئول فعلی واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان کهگیلویه وبویراحمد می باشد.
انتهای پیام/

© 2022 تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی امید زاگرس محفوظ می باشد.