آغاز استخدام نیروی زمینی ارتش در کهگیلویه و بویراحمد
آغاز استخدام نیروی زمینی ارتش در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید زاگرس؛سروان نصرالله ارسلان جو با اشاره به شرایط و ضوابط این استخدام افزود: کلیه رشته های تحصیلی دیپلم متوسطه عمومی به جز باغبانی، کشاورزی و دامپروری می توانند در این استخدام شرکت کنند. وی داشتن معدل کل ۱۳ به بالا و معدل کتبی ۱۰ به بالا را از دیگر شرایط این […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی امید زاگرس؛سروان نصرالله ارسلان جو با اشاره به شرایط و ضوابط این استخدام افزود: کلیه رشته های تحصیلی دیپلم متوسطه عمومی به جز باغبانی، کشاورزی و دامپروری می توانند در این استخدام شرکت کنند.

وی داشتن معدل کل ۱۳ به بالا و معدل کتبی ۱۰ به بالا را از دیگر شرایط این استخدام عنوان کرد و گفت: شرایط سنی متقاضیان نیز باید ۱۷ تا ۲۱ سال باشد و مدت خدمت سربازی نیز به سن  افرادی که خدمت کرده اند افزوده می شود .

سروان ارسلان جو ابراز داشت: افراد واجد شرایط از اول تیرماه ۹۹ تا ۱۵ شهریور سال جاری می توانند با حضور در دفتر گزینش ارتش جمهوری اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت نام کنند.

وی بیان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام با شماره تلفن ۰۷۴۳۳۲۲۹۴۶۴ تماس حاصل نمایند و یا به دفتر گزینش ارتش جمهوری اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد به نشانی یاسوج – خیایان گلستان ۱۴  جنب بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مراجعه کنند.

انتهای پیام/