تازه های خبری :

درباره ما

پایگاه تحلیلی خبری امید زاگرس با هدف  آگاهی بخشی به جامعه براساس سه اصل  صحت، سرعت و دقت   سعی  دارد  مهم ترین رویدادهای روزاستان کهگیلویه و بویراحمد و ایران و جهان، و همچنین سریع ترین و بهترین خبر و تحلیل ها را ارائه نماید و در این راستا مخاطبان خود را در جریان به روز ترین اخبار و اطلاعات قرار دهد.

امیدواریم به کمک مخاطبان خوب سایت بتوانیم این مهم را تحقق بخشیم و در این راه از تمامی مخاطبان خود نیز  یاری می طلبیم تا با نظرها و پیشنهاد های خود ما را راهنما و مدد رسان باشند.

سایت تحلیلی خبری امید زاگرس متشکل از تیمی رسانه ای و جوان می باشد که سعی دارد در عرصه خبر رسانی موثر و موفق ظاهر شود و امیدوار است که بتواند منبعی مفید و معتبر برای مخاطبان خود باشد.

مخاطبان این سایت همواره می توانند از طریق بخش “ارتباط با ما ” با مدیران و مسئولین سایت در ارتباط باشند و نظرها و دیدگاه ها و اخبار مد نظر خود را در اختیار مسئولین این سایت قرار دهند و یا با انتقادها و نظرهای خود مدیران این سایت را در مسیر بهتر شدن یاری نمایند.

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری تحلیلی امید زاگرس محفوظ و انتشار مطالب فقط با ذکر منبع مجاز می باشد . www.omidezagros.ir